Najmodniejszy Tshirt na lato 2017

Jeśli wpływowe blogerki modowe zakładają ten sam t-shirt, to wiedz, że coś się dzieje, można sparafrazować klasyka. Cieszyć się może producent podkoszulka, bo to znaczy, że wyprodukował coś, co podoba się trendsetterkom.

gucci

Jeśli wpływowe blogerki modowe zakładają ten sam t-shirt, to wiedz, że coś się dzieje, można sparafrazować klasyka. Cieszyć się może producent podkoszulka, bo to znaczy, że wyprodukował coś, co podoba się trendsetterkom. Poznajmy najmodniejszy tshirt na lato 2017.

To klasycznie wyglądający t-shirt z dużym, zaprojektowanym w latach 80. logo producenta na całą szerokość piersi.

Szczęśliwym producentem, który wyprodukował podkoszulek, który spodobał się wpływowym blogerkom modowym, jest firma Gucci.

Najmodniejszy Tshirt na lato 2017

Najpierw został pokazany na pokazie kolekcji Resort 2017 w wersji damskiej i męskiej. Zaprojektował go Alessandro Michele. Ma on na koncie wiele części garderoby, które okazały się przebojami. Teraz do tej listy może dopisać kolejny.

Najmodniejszy T-shirt sezonu letniego 2017 - Gucci

Najmodniejszy T-shirt sezonu letniego 2017 – Gucci

T-shirt od Gucci

T-shirt od Gucci

Hit Blogerek

Szaleństwo zaczęło się, gdy w t-shircie zaczęły się pojawiać osoby powszechnie znane. Ze świata muzyki założył go choćby amerykański raper A$AP Rocky i przede wszystkim blogerki modowe, które swoje zdjęcia udostępniały na Instagramie. W podkoszulku można było zobaczyć, chociażby Chiarę Ferragni, Pernillę Teisbaek, a także naszą Jessicę Mercedes.

Cena t-shirtu niska nie jest.
Na stronie Net-a-porter.com można go kupić za 590 dolarów.
Summary
Najmodniejszy Tshirt na lato 2017
Article Name
Najmodniejszy Tshirt na lato 2017
Description
Najmodniejszy tshirt na lato 2017 to klasycznie wyglądający t-shirt z dużym, zaprojektowanym w latach 80. logo producenta na całą szerokość piersi.
Author
Publisher Name
comodne
Publisher Logo
0 I like it
0 I don't like it