Damski płaszcz zimowy. Jaki model wybrać zgodnie ze swoim typem sylwetki?

zima

Wraz z nadejściem wielkich mrozów, najwyższy czas pomyśleć o płaszczu, który będziemy nosić tej zimy. Ale jeśli pewne trendy będą się wyróżniać należy się zachowywać zgodnie ze swoją sylwetką. Oto przegląd płaszczy, które idealnie do Ciebie pasują do Twojej figury!

Który płaszcz wybrać, gdy jesteś filigranowa?

Kiedy jesteś drobna najlepiej wybrać smukły krój i długość, która idealnie opada na udach. Koniec z długimi, ponadwymiarowymi płaszczami, które spłaszczają sylwetkę. Możesz również zdecydować się na kurtkę puchową, która z pewnością podkreśli linię Twoich nóg.
Jeśli chodzi o kolory i wzory, będziesz się dobrze bawić! W szczególności, wybierz jeden z 10 modnych kolorów na ten sezon jesienno-zimowy. I jeśli chodzi o modele, to nie zamierzaj się ograniczać. W tym sezonie ośmiel się nosić pleciony i tartanowy płaszcz w frędzlach lub kratce. Ale zawsze w krótkiej wersji. I nie zapomnij o marynarce, która w mgnieniu oka ubierze najmniejsze sylwetki.

jakie ubranie na zimę

Który płaszcz wybrać, gdy jesteś bardziej korpulentna?

Kiedy jesteś drobna i okrągła z biodrami i wydatnymi pośladkami, nie potrzebujesz kurtek puchowych, które obciążają sylwetkę. Wybierz kurtki, które przykrywają te części ciała. Preferowane są również cięcia proste, zakrzywione lub trapezowe, dzięki którym sylwetka wygląda na szczuplejszą. Przy bardziej okrągłej figurze na górze niż na dole, unikaj modeli z pasami.

Na koniec należy zdecydować się na ciemne kolory: na przykład szary, granatowy, burgundowy lub czarny. A w tym sezonie wybieramy się na stare dobre klasyki, jak np. prostoliniowy płaszcz. Ponadczasowa stylistyka, która w tym roku wraca do mody. A wszyscy ci, którzy są fanami rock-and-rollowego wyglądu, wybiorą skórzany płaszcz z paskiem, który przykrywa odpowiednią ilość stylu.

Który płaszcz wybrać, gdy jesteś wysoka?

Nie ma nic lepszego niż długie płaszcze o zbyt dużym kroju. Bardzo modny w tym sezonie, wysokie kobiety będą mogły go łatwo nosić, ponieważ doskonale podkreśla długie nogi. Należy jednak unikać kształtu trapezu, który będzie podkreślał ten efekt wielkości. W odróżnieniu od małych, należy unikać cięć zbyt zakrzywionych lub zbyt krótkich. Chyba, że kurtki są zbyt duże.

W tym sezonie wyższe kobiety mogą chwycić długie dwurzędowe płaszcze lub zwrócić się w stronę peleryn i kurtek bez rękawów we współczesnych trendach mody. Te małe nowości z pewnością wzmocnią sylwetkę i utrzymają ciepło.

Summary
Article Name
Damski płaszcz zimowy. Jaki model wybrać zgodnie ze swoim typem sylwetki?
Description
Damski płaszcz zimowy. Wraz z nadejściem wielkich mrozów, najwyższy czas pomyśleć o płaszczu, który będziemy nosić tej zimy.
Author
Publisher Name
comodne
0 I like it
0 I don't like it