Co będzie modne na wiosnę 2018 roku?

spring2018

Znany właściciel domu mody Prada określił nowe trendy w modzie na przyszły rok jednym zdaniem: „białe płótno wypełnione pomysłami” – powiedział. Oznacza to tylko tyle, że będzie można naprawdę dużo ingerować w swój styl przyszłą wiosną, ale tematyka i rodzaj materiałów, pozostaną wspólne dla całej branży modowej.

Co jeszcze będzie modne?

Kolejnym określeniem, jakie zostało użyte na pokazie mody tego, znanego „człowieka mody” było poruszenie kwestii elektryzmu, który zdaje się być obecnie obowiązkowym trendem w modzie. To stawianie na nowoczesność, ukłon w stronę technologii, a także nieustanne poszukiwanie czegoś nowego.

Modne ubieranie się, oznaczać ma mieszanie stylów z różnych epok, umiejętne łączenie klasyki z nietypowymi kształtami, wzorami i materiałami, ale fragmenty białego płótna wiosną 2018 będą obowiązkowe.

Mieszanie stylów i gatunków nie jest wcale łatwe, a także wymaga wiedzy związanej z tym, jakie kolory można ze sobą łączyć, a jakie lepiej jest nosić oddzielnie.

moda wiosna 2018

Silne kobiety

To marzenie Pani Prada, to poszukiwanie dla nich wyrazu tejże cechy w stroju. Jednak czy to do końca możliwe? Z jednej strony kobiety bywają dużo silniejsze od mężczyzn, potrafiąc wiele znieść na przykład bólu, ale z drugiej strony, to one mają znacznie więcej emocji, szybciej się załamują i działają nieco bardziej chaotycznie, często bez wcześniejszego planu. Współczesne stroje, mają jakby trochę podkreślać równość kobiet i mężczyzn, jako ludzi, którzy powinni być równie traktowani w społeczeństwie, mimo swoich różnic. W wielu krajach, wciąż palący jest problem dyskryminacji kobiet, a także pseudo równości w krajach bardziej rozwiniętych. W większości z nich kobieta zajmująca to samo stanowisko, co mężczyzna zarabia mniej.

Dominujące elementy

W modzie dominują regularne kształty, ale nieregularne wzory, mieszanie stylów na przykład dodaniem sportowych skarpet do nieco typowych, dość klasycznych strojów, przełamywanych często nowoczesnymi elementami, takimi jak kamizelki, czy efektownie i nowocześnie zdobione płaszcze.

Summary
Co będzie modne na wiosnę 2018 roku?
Article Name
Co będzie modne na wiosnę 2018 roku?
Description
Znany właściciel domu mody Prada określił nowe trendy w modzie na przyszły rok jednym zdaniem: „białe płótno wypełnione pomysłami” - powiedział.
Author
Publisher Name
comodne.pl
Publisher Logo
0 I like it
0 I don't like it