W 2017 rządzą spodnie w paski

nm

Wzory w paski to stała część świata mody. Nawet jeśli na jakiś czas znika, po paru latach powraca. Tak też się stało w 2017 roku.

W bieżącym roku projektanci postawili na ozdobienie pasiastymi wzorami przede wszystkim spodni.

Pasiaste spodnie powracają więc do łask, po raz nie wiadomo który. Obecnie jednak dominować mają spodnie w paski nieregularnej szerokości. Daje to niesamowity efekt wizualny, bo na jednych spodniach możemy mieć pasy zarówno bardzo szerokie, grube, jak i niemal niezauważalne, nitkowatej grubości.

Powrót pasków do łask to dobra wiadomość dla tych osób, którym zależy na optycznym wyszczupleniu sylwetki. Bo spodnie w paski dają właśnie efekt wyszczuplający. Poza tym doskonale dopasowują się nawet do najbardziej eleganckich stylizacji. Wiadomo już od jakiegoś czasu, że wielki powrót pasiastych spodni spowodowały domy mody Balmain, Balenciaga, Aquilano, Arbesser, Biagotti, Blugirl. Po nich pasiaste spodnie zapowiedziały sieciówki: Zara, H&M, Stradivarius, Mango czy New Look.

Trendy 2017 – spodnie w paski

Hit lata 2017 - spodnie w paski
Trendy lata 2017 - spodnie w pasy

Summary
W 2017 rządzą spodnie w paski
Article Name
W 2017 rządzą spodnie w paski
Description
W roku 2017, sezon letni to moda na spodnie w paski. Obecnie jednak dominować mają spodnie w paski nieregularnej szerokości.
Author
Publisher Name
comodne
Publisher Logo
0 I like it
0 I don't like it