O noszeniu ubrań oversize

Modne ubrania oversize

Moda na noszenie ubrań oversize, czyli przeskalowanych, sprawiających wrażenie co najmniej o rozmiar za dużych, nie maleje. Poświęcony modzie serwis Boska.pl przeanalizował, z czym najlepiej nosić odzież tego typu.

Od paru sezonów noszenie ubrań oversize znajduje się w ścisłej czołówce trendów modowych. Dobór odpowiedniej odzieży przeskalowanej to zdanie wcale niełatwe.

Trzeba się dobrze zastanowić, aby uzyskać odpowiedni efekt. A uzyskać go można przede wszystkim poprzez właściwy dobór dodatków. I niekoniecznie muszą to być rzeczy obcisłe.

Ekspertki z Boska.pl proponują na przykład, aby do damskiego garnituru, ale nie takiego do pracy, lecz na miasto, dobierać spodnie powyżej kostek oraz ubierać crop top, nie długi podkoszulek. Do przeskalowanych spodni zaleca się nie tylko szpilki, lecz również sneakersy na płaskiej podeszwie, klasyczne, jak model Reebok Classic albo Adidas Superstar. Sweter oversize będzie świetnie wyglądać ze spódnicą do połowy łydki albo kolorowymi spodniami.

Płaszcz świetnie sprawdzi się w zestawieniu z luźnymi spodniami, zaś szalik ekspertki z Boska.pl polecają jako uniwersalny dodatek do każdej stylizacji.

Odzież Oversize

Moda oversize 2017
Moda oversize 2017

Summary
O noszeniu ubrań oversize
Article Name
O noszeniu ubrań oversize
Description
Wszystko co chcecie wiedzieć o odzieży oversize ale boicie się zapytać
Author
Publisher Name
comodne
Publisher Logo
2 I like it
0 I don't like it