Nowa moda – chokery wkomponowane w ubrania

jju

Oprócz powrotu do łask pasków innym trendem w modzie na rok 2017 jest inne niż dotychczas zastosowanie chokerów, popularnie zwanych też dusikami. Projektanci znaleźli dla nich nieco inny sposób wykorzystania.

Chokery czyli naszyjniki noszone były do tej pory blisko szyi jako samodzielna biżuteria. Na rok 2017 projektanci wymyślili, że będą one wkomponowane w ubrania.

Biżuteria tego typu przyjęły więc postać pasków z materiału, które będą oplatać szyję. Rozwiązanie tego typu można już zaobserwować na sukienkach, bluzkach, swetrach. Niektórzy zastosowali je nawet na sportowych t-shirtach.

W przypadku chokera wkomponowanego w ubrania istnieje jedna zasada, której trzeba bezwzględnie przestrzegać – musi być uszyty z tego samego materiału, co ubranie. Największy wybór tego typu ubrań oferują Bershka, Stradivarius i Zara. Że takie rozwiązanie się podoba, przekonuje choćby to, że koszulkę z chokerem w tęczę polskiej marki Local Heroes, założyła Maffashion. Oczywiście zdjęcie w niej udostępniła na Instagramie.

Wraca moda na Chokery

naszyjniki Chokery
najmodniejsza biżuteria Chokery

Summary
Nowa moda – chokery wkomponowane w ubrania
Article Name
Nowa moda – chokery wkomponowane w ubrania
Description
Oprócz powrotu do łask pasków innym trendem w modzie na rok 2017 jest inne niż dotychczas zastosowanie chokerów, popularnie zwanych też dusikami.
Author
Publisher Name
comodne
Publisher Logo
0 I like it
0 I don't like it