Ace Patch tenisówki Gucci 2017

ncd

Wiosna wre, ani się obejrzymy, a nastąpi lato. Długie dni, wakacyjne ekspansje i pełnia przygód. W tej części roku warto czuć się wygodnie, a przy tym – być w zgodzie z trendami. Wszystko to zapewnia w swej najnowszej kolekcji tenisówek dedykowanym dzieciom ikona stylu i ekstrawagancji – Gucci.

Kolekcja modelu Ace Patch cechuje się innowacyjnym i atrakcyjnym wyglądem, a także ogromną wygodą.

Linia w odróżnieniu od poprzednich wyróżnia się ciekawymi dodatkami i urozmaiceniami , które sprawią, że letnie obuwie naszych pociech spowoduje, iż będą one wyglądać niepowtarzalnie. Już dziś dostępne są wzory w postaci tygrysa – wzór flagowy kolekcji, jak również pszczółki, ananasa, głębokiego oka, minimalistycznej kokardki, intrygującego i epatującego letnią subtelnością kwiatka oraz kwintesencją wyznania – wersja „love”.

Gucci Ace Patch


GIFgdp

Kolekcja butów z pewnością jest wielkim przebojem obecnego sezonu. Aktualnie w sklepach występuje dziewięć różnych propozycji, które pozwolą w zupełności personalizować i dostosowywać buty do stroju. Poza dziewczynkami, swoich tenisówek upatrywać mogą także chłopcy, ponieważ część kolekcji jest przeznaczona właśnie dla nich. Jeśli chodzi o ceny – wahają się w zależności od modelu, lecz nie są mocno wygórowane – pamiętajmy, że to Gucci, więc możemy się spodziewać ogromnej trwałości, dopracowania każdego detalu oraz najwyższej jakości użytych materiałów.

Summary
Ace Patch tenisówki Gucci 2017
Article Name
Ace Patch tenisówki Gucci 2017
Description
Gucci Ace Patch - najnowsza kolekcja tenisówek dedykowanym dzieciom ikona stylu i ekstrawagancji
Author
Publisher Name
comodne
Publisher Logo
0 I like it
0 I don't like it