Botki na wiosnę i lato 2017

Najmodniejsze botki sezonu 2017

Zima za nami, więc ciepłe, ciężkie kozaki można schować w szafie i wybrać buty lżejsze. Wszyscy liczący się projektanci przygotowali ogromny wybór butów, który zadowoli nawet najbardziej wybredne klientki.

Ograniczenia, jakie mamy w kwestii wyboru to, przede wszystkim, budżet, a po drugie, własna wyobraźnia. Styliści zadbali bowiem o to, aby na rynku pojawiły się zarówno buty ekskluzywne i droższe, jak i bardziej dostępne.

Decydować się można na botki na szpilce, z klamrami, sznurowane. Lżejsze i nieco cięższe, skromniejsze oraz seksownie wyglądające. W kolorach jaśniejszych oraz ciemniejszych. Ze skóry, zamszu i innych materiałów. Różnica dotyczy również zdobień. Które mogą być mniej lub bardziej wyraźne.

Wśród modeli bardziej ekskluzywnych można zwrócić uwagę, chociażby na czarne, skórzane botki Charlotte Olympia z motywem kotka na grzbiecie, zamszowe botki Sophia Webster na szpilce, często zdobione skrzydłami motyla.

Nieco tańsze (1930 zł) są dość awangardowe botki Acne Studios z ostrym noskiem, które pasować będą do spodni rurek. W zbliżonym przedziale cenowym znajdują się zamszowe botki na słupku Isabel Marant (1600 zł).

Botki

Modne buty botki 2017

Summary
Botki na wiosnę i lato 2017
Article Name
Botki na wiosnę i lato 2017
Description
W 2017 roku decydować się można na botki na szpilce, z klamrami, sznurowane. Lżejsze i nieco cięższe, skromniejsze oraz seksownie wyglądające
Author
Publisher Name
comodne
Publisher Logo
0 I like it
0 I don't like it